ملی پوشان برای افتخار آفرینی دیگری آماده می شوند

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال تمرینات تیم ملی والیبال کشورمان پس از رقابت های لیگ جهانی والیبال از 7 مرداد در سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد. خولیو ولاسکو سرمربی ایتالیایی تیم ملی کشورمان پس از حدود دو هفته استراحت در بولونیا دیروزبه تهران بازگشت تا تمرینات آمادگی ملی پوشان را شخصا زیر نظر بگیرد.
مردان والیبال کشورمان در برنامه آماده سازی خود تا رقابت های انتخابی جهان در تهران (20 تا 22 شهریور) و مسابقات قهرمانی مردان آسیا که از 9 تا 19 مهرماه در دوبی برگزار می شود، چند دیدار تدارکاتی با مصر در تهران و چند دیدار تدارکاتی با تیم های ملی روسیه و ایتالیا در مسکو خواهند داشت و سپس در رقابت های انتخابی جهان با تیم های پاکستان، اندونزی و بحرین در تهران رقابت خواهند کرد.
پس از این رقابت ها که تیم ایران بر اساس قوانین می بایست با ترکیب اصلی خود (نه نفر از 12 نفر مسابقات جهانی 2014 لهستان) در آن شرکت کند، به دوبی محل برگزاری هفدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا خواهد رفت تا در صورت کسب عنوان قهرمانی در این رقابت ها جواز حضور در مسابقات قهرمان قهرمانان را که 28 آبان تا 3 آذر با حضور قهرمانان قاره ها در ژاپن برگزار می شود را کسب کند.
لازم به ذکر است تمرینات تیم ملی در دو گروه الف و ب، در دو نوبت صبح و عصر، به صورت سه روز تمرین و یک روز استراحت برگزار می شود که گروه ب 9 تا 11 و 15 تا 17 زیر نظر حسین معدنی تمرین می کنند و گروه الف 11 تا 13 و 17 تا 19 زیر نظر ولاسکو به تمرین می پردازند.

/ 0 نظر / 31 بازدید